DLH 629

Automat do sprzedaży napojów gorących Spengler DLH 629 został skonstruowany przez niemieckich inżynierów dla grona najbardziej wymagających klientów. Staranna i ponadczasowa konstrukcja DLH 627 czyni go najbardziej eleganckim i niezawodnym na rynku światowym.

Drzwi nie posiadają na zewnątrz zamka, są otwierane wyłącznie pilotem IR, co sprawia, że włamanie

jest praktycznie niemożliwe.

Większość elementów wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada funkcje oszczędzania energii i przełączania się w tryb spoczynku. Proste logiczne menu wyświetlacza i opisów produktów. Możliwość wielu ustawień i stworzenia kilku pod-poziomów, dają klientowi nieograniczony wybór w dostosowaniu ilości cukru, mleka lub kawy, zarówno za opłatą lub formie gratisowej. Tak więc, każdy klient może „stworzyć” swój własny, indywidualny napój.

Spengler DLH 629 posiada zasobnik na 800 kubków. Zamontowano w nim fotokomórkę umożliwiającą wydawanie napojów również do własnego naczynia. Nowatorskie rozwiązanie w postaci ruchomej podstawy, umożliwiającej wydawanie większej ilości napoi do dzbanka, co jest przydatne np. w przypadku konferencji. Ciśnieniowy system zaparzania kawy i herbaty pozwala uzyskać napoje najwyższej jakości.

Współpraca z systemami płatności

  • przyjmowanie i wydawanie monet
  • karty magnetyczne
  • protokół MDB