Sprzedaż

Oferowane przez nas niemieckie, używane automaty Spengler, łączą w sobie sprawdzoną technikę z innowacyjną technologią oraz eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Niezawodne, perfekcyjne, wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz łatwe w obsłudze- to gwarancja zadowolenia klienta. Oferujemy pomoc w dostosowaniu urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego Klienta (branding, menu, systemy multimedialne, płatność dotykowa, karty pracownicze etc.)
Więcej informacji o poszczególnych maszynach znajdą Państwo w zakładce Automaty Vendingowe.
Istnieje możliwość zakupu maszyn na raty lub wzięcia w leasing.

Wynajem

Vendserwis proponuje Państwu również wynajem urządzeń na bardzo atrakcyjnych warunkach!
Klient otrzymuje gotowy do pracy automat vendingowy ze sprecyzowanymi ustawionymi oraz instalacją we wskazanym przez wynajmującego miejscu. Oferujemy wszelką pomoc techniczną w tym bezpłatny serwis podczas obowiązywania umowy. Po stronie klienta jest decyzja o wyborze asortymentu do sprzedaży w urządzeniach. Cały zysk z handlu w maszynie trafia do Klienta zdecydowanego na wynajem. Koszt wynajmu jednej maszyny to jedynie 15zł/netto / 1 dzień.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oferty na wynajem.

Serwis

Prowadzimy ogólnopolski serwis automatów marki Spengler. W swojej ofercie posiadamy części zamienne- nowe jak i używane. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi doświadczeni technicy, którzy zadbają o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. Służymy również pomocą przy wprowadzaniu wszelkiego rodzaju udogodnień, które podniosą standard użytkowanych automatów.
Rzetelność wykonywanych usług oraz zadowolenie Klienta to dla nas wartości najwyższej wagi.
Zadzwoń do nas i przekonaj się!

Transport

Jeżeli potrzebujesz pomocy w transporcie urządzenia- świadczymy również usługi transportowe. Oferujemy przewóz automatów na terenie całego kraju, posiadamy profesjonalne narzędzia do transportu ciężkich wysokich urządzeń. Samochód z windą oraz fachowa ekipa- zapewni profesjonalną obsługę.